NL TR Expat sitesi kuruldu

Son yıllarda Türkiye’den Hollanda’ya gelen expatların sayısında artış oldu. Uzun yıllar Hollanda’da yaşayan expatların varlığı ile bu durum bir araya gelince bize hem sosyal anlamda hem de hayatın diğer alanlarında sinerji yaratacak bi ortam oluşturma fikri verdi.

2018 Ekim ayında NL-TR-Expat grubunu LinkedIn, Meetup, ve Facebook’da kurduk. Geçen iki ay içerisinde üyelerimizle düzenli buluşmalarımız oldu. Yeni gelen expat arkadaşlarla merak ettikleri konuları konuştuk.

Grup üyeliklerimizin kapalı olması üyelerimizin özel yaşamlarına saygı göstermemiz açısından önemli. Ancak kapalı üyelik gruplarımızın büyüme hızını kısıtlayan bi faktör. Gruplarımız içerisinde oluşan bilgi birikimini daha çok expata ulaştırabilmek ve Hollanda’da yaşama planları yapıp henüz expat olmayanlara da bu bilgileri aktarabilmek için nltrexpat.blog sitesini kurduk. Varlığımızı ilgilenenlere daha hızlı bir şekilde duyurabilmek için, bu siteyi herkese açık olan Facebook sayfamızla yakından ilişkilendirdik.

LinkedIn, Meetup, ve Facebook gruplarımızın büyümesinden ve üyelerimizle yaptığımız aktivitelere katılmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Yakaladığımız sinerjinin artmasını merak ve heyecanla bekliyoruz.

Yeni kurulma aşamasında olduğumuz için ilk hedefimiz olabildiğince çok expata ulaşabilmek. Bunu gerçekleştirebilmek için sizin Facebook’da sayfa ve mesajlarımıza beğeni yapmanız çok faydalı olur. Şimdiden teşekkür ederiz.

Sitemizde veya Facebook sayfamızda mesajlarınızı bekliyoruz.

Selamlar, sevgiler,
Önder, Gözde