Masterclass: ZZP’er olmak (Zelfstandige Zonder Personeel)

Kendi şirketinizi mi kurmayı hayal ettiniz? Fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek için öncelikle ufaktan başlayıp kendi yetenek ve imkanlarınızla uygulayabileceğiniz bir yasal platform olarak ZZP’er olmayı düşündünüz. Bu aşamadaysanız veya zaten ZZP’erseniz ve acaba ne şekilde işlerimi daha iyi düzene koyabilirim diye düşünüyorsanız ve Hollanda’da 10’ncu yılını dolduran ZZP ustalarımızdan bilgi ve tavsiyelerini merak ediyorsanız bu masterclass kesinlikle sizin için.

NL-TR-Expat grubu ve Avectan crowdfunding platformunun ortak çalışması olarak ZZP’er olmanın ilk masterclass serisini yakın zamanda sizlere sunacağız.

Sunum biçimi klasik sınıf biçiminden farklı olup katılanların aktif rol alacağı profesyonel bir ortamda gerçekleşecek. Sunumu verecek olan ustalarımızın ismi, katılım ücreti, yer ve tarih detayları yakın zamanda NL-TR-Expat Facebook, Meetup, ve LinkedIn ortamında ilan edilecek. Katılmak isteyenler Meetup platformu üzerinden kaydını yaptırabilecekler.

Hollanda’da kısa süre önce kurulmasına rağmen aktif faaliyet gösteren NL-TR-Expat grubu olarak sizlerle bu tarz sunumları gerçekleştirebildiğimiz için sevinçliyiz. Faaliyetlerimiz sosyal etkileşim, kişisel gelişim ve iş gelişimi alanında devam edecek. Bizleri varlığınızla destekleyip takip ettiğiniz için teşekkürler.

Saygı ve sevgilerimizle,

Hasan ve Önder